12. februar 2018. godine

Predavanje „Srpski i evropski roman o Velikom ratu”

Na tribini „Kultura putem pošte“ koja će se održati u sredu 21. februara 2018.godine u 18.30 časova, održaće se predavanje na temu „Srpski i evropski roman o Velikom ratu”. Predavač će biti prof.dr Ana Stišović Milovanović, iz Instituta za srpsku kulturu iz Leposavića.
Naš specijalni gost na tribini biće NIN-ov laureat za roman „Veliki rat” književnik Aleksandar Gatalica. On će govoriti o svom književnom iskustvu tokom pisanja romana „Veliki rat”.
U muzičkom delu progama učestvuje mešoviti hor KUD-a „Đoka Pavlović”. Urednik i voditelj programa je Željko Sarić, viši kustos PTT muzeja. Ulaz je slobodan. Srdačno Vas očekujemo!