3. decembar 2015. godine

„Poštanski satić” ove subote posvećen novogodišnjoj akciji „Piši Deda Mrazu”

Vrata PTT muzeja će, kao i svake prve subote u mesecu, 5. decembra biti otvorena za Beograđane i njihove goste u vremenu od 11 do 19 časova.
Od 12 do 13 časova biće organizovana radionica za najmlađe „Poštanski satić”, koja će ovoga puta biti posvećena akciji „Piši Deda Mrazu”.
Deca će biti u prilici da napišu pisma Deda Mrazu, koja će zatim pravilno adresovati, na njih zalepiti poštanske marke i ubaciti u poštanski sandučić.
Tako će učesnici radionice „Poštanski satić” zajedno sa decom iz čitave Srbije učestvovati u akciji „Piši Deda Mrazu” koju Pošta Srbije ove godine organizuje po 13. put.
Odrasli mogu pogledati stalnu postavku PTT muzeja „Tačka spajanja”.
Redovno radno vreme PTT muzeja je od ponedeljka do petka od 10 do 15 časova, a ulaz je besplatan.